Transmisje uroczystości mszy w naszym kościele na żywo

Msza św.

W dni powszednie

- 7.30

Czas letni

- 18.00

Czas zimowy

- 17.00

W niedzielę i święta

- 8.00, - 9.30 - 11.00

Spowiedź:

Okazja do spowiedzi św. w dni powszednie codziennie pół godziny przed mszą św. ranną i wieczorną.

W niedziele i święta okazja do spowiedzi św. tylko przed mszą św. o godz. 08.00, od godz. 7.20 do 7.40.

W każdy I piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. godzinę przed mszą św. wieczorną.

Inne nabożeństwa:

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy każda środa godzina 18.00.

W każdy I piątek miesiąca adoracja od godziny 8.00 do wieczornej mszy św.

W każdą I sobotę miesiąca nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca ku czci Niepokalanego Serca N.M.P.

Wypominki za zmarłych Parafian czytamy w każdą niedzielę o godz. 7.35, 9.05, 10.35.

Od miesiąca maja do października nabożeństwa fatimskie każdego 13 dnia miesiąca z procesją różańcową.

Informacje:

Biuro parafialne czynne w dni powszednie codziennie po rannej i wieczornej mszy św.

Zgłoszenie pogrzebu o każdej porze w ciągu dnia.

Chorych odwiedzam co miesiąc w dni Eucharystyczne.

Schola parafialna spotyka się co tydzień w piątki o godz.16.00 w salce katechetycznej.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA III NIEDZiELĘ WIELKANOCNĄ-14.04.2024.

1. Dzisiaj w Niedzielę Biblijna inaugurujemy w Polsce Tydzień Biblijny, Kościół zachęca do indywidualnej lektury i medytacji Biblii, by spotkać Pana, który mówi do swojego ludu.
  2. Biskupi Polscy zachęcają dzisiaj w sposób szczególny o modlitwę w intencji ochrony prawnej dziecka poczętego do naturalnej śmierci.
  3. Dzisiaj także przeżywamy pamiątkę rocznicy przyjęcia chrztu przez księcia Mieszka I, święto Chrztu Polski- to święto państwowe.
  4. Zapowiedzi przedślubne: Aleksandra Przybylska zam. Nowe Miasto Lub., i Mateusz Malinowski zam. Mroczno mają zamiar zawrzeć związek małżeński.
  5. Bardzo serdecznie dziękuję za uporządkowanie świątyni po uroczystościach wielkanocnych, Panom, którzy pracowali w mijającym tygodniu.
  6. Dziękuję mieszkańcom kolędy Mroczno od P. Kruk do P.Klimek i Mroczno od Miąskowskich do P. Sendwickich za wczorajsze sprzątanie kościoła.
  7. Dziękuję mieszkańcom Mroczenka za dzisiejszą oprawę procesyjną , za tydzień procesja na początku mszy św. o godz. 11.00 proszę mieszkańców Trzcina.
  8. Dziękuję Parafianom za piękne świadectwo wiary poprzez uczestnictwo tydzień temu w plenerowym nabożeństwie do Miłosierdzia Bożego.
  9. Pani Profesor Ewa Rutkowska informuje , że kolejne próby liturgiczne przed I Komunią św. dla dzieci będą jutro i w środę o godz. 15.30 w kościele.

Wyślij wiadomość za pośrednictwem poniższego formularza kontaktowego